Doon master

A small rpg-school

ИндексЗбИжЗИЙВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

ПисанеЗаглавие: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 24, 2007 8:07 am

Кулата представлява огромно помещение - спалня и баня до които се стига по вити нагоре стълби. Кулата се намира от източната страна на училището.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://school-masters.bulgarianforum.net
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

Брой мнения : 30
Registration date : 29.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 31, 2007 9:31 pm

Йоли и Алекс влязоха тук - нямаше никого - все пак по това време на деня...
-Е? И сега какво? - личеше си че се притеснява Алекс
-Сега ти и аз ще се позабавляваме... - усмихна се Йоли и се доближи до нея.
Тя разкопча горнището на 16-годишната
-Ооо.. спокойно малката... няма да боли - каза тя и целуна Алекс като леко захапа долната й устна
След това Йоли свали своята блуза и я хвърли на пода. Тя хвана ръката на Алекс и като по-опитна я поведе към леглото.. бутна я да легне и след това се качи отгоре й
-Така ти харесва нали мила? Знам че ти харесва.. What do I have to do to get inside of you?
Вижте профила на потребителя
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 31, 2007 9:38 pm

16-годишната не знаеше какво да прави... Йоли...какво смяташе да... и този въпрос... какво трябва да направи за да влезе в нея.. Алекс се притесни
- You won't get inside of me! - извика тя и започна да се дърпа - Нищо няма да стане... момиче с момиче... Не.. Йоли.. не мисля че.. че ще се получи. И аз те харесвам но...
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 31, 2007 9:45 pm

Йоли я притисна назад:
-Не.. не си го и помисляй - няма да те оставя- спокойно..няма да боли- и Йоли слезе надолу по коремчето й като я целуваше леко. Знам че го искаш /точно както вчера нали/
-Ама аз... Йоли.. аз..
-Шшшшт - не казвай нищо - и тя сложи пръст на устните на Алекс а после го пъхна в устата й - само аз ще говоря. и ще правя каквото сметна за добре с теб - след това изкара пръста си от устата й и го облиза
Алекс беше като хипнотизирана. Тя определено искаше да бъде с Йоли - ако не заради друго то поне заради любопитството.
-Е, готова ли си? - и след като се усмихна по своя девилски начин Йоли придърпа чаршафа нагоре така че никой да не ги види..
lapii
ученик първа година
ученик първа година

Брой мнения : 242
Registration date : 26.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 31, 2007 9:50 pm

в същия момент Аки влезна в стаята и видя какво става...
-Какво подяволите става тук?!!?!!
Аки не можеше да повярва на очите си....
Али се опита да каже нещо но Йоли я спря...
На Аки и прилоша....
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Чет Май 31, 2007 9:51 pm

Алекс се насили и въпреки че Йоли бе върху нея тя я събори от себе си, стана и след като грабна тениската си избяга навън. Отиде и се скри в градината където започна да плаче - искаше да остане сама... искаше да изчезне... да се махне завинаги..
-Йоли... какво правиш с мен?!?! - плачеше тя - Защо става така?! Защо искам да съм с теб?Защо искам да ти се оставя?!
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Пет Юни 01, 2007 10:08 pm

-Да се махаме от тук - каза Йоли и след като хвана Алекс за ръка двете преминаха покрай Текераки и Кенто и излязоха.
Вървяха така и бяха щастливи - какво като бяха две момичета?! Нима им беше забранено да обичат?! Йоли поведе Алекс към терасата

*мила там ще го пиша първия коментар аз
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:40 am

Беше рано сутринта и Йоли първа се събуди. На леглото до нея все още спеше Алекс. Йоли огледа момичешкото й тяло..толкова сладко в пижамката на мечета и накрая не издържа и отиде при нея - седна на леглото й и я целуна нежно:
-Айде ставай бе сънчо-каза тя и се усмихна.
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:43 am

-Добро утро - усмихна се и Алекс и придърпа Йоли към себе си. - Легни до мен - и Алекс я изгледа с един от онези детски невинни погледи.
Стаята беше почти празна - все пак момичетата в това училище се брояха на пръсти - повечето от надарените явно бяха момчета... но сега не мислеше за това.
Алекс все още сънена гушна Йоли :
-Тихо сега...аре да спим още - много рано си станала tongue
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:47 am

Йоли също я прегърна. Алекс вече беше затворила ощи и тъкмо се унасяше когато 17-годишната й лепна още една целувка:
-Ставай деее..няма да спиш пък! Razz
-Аз не спя - каза Алекс с все още затворени очи.
-Тогава ме целуни страстно!
Алекс я целуна.. двете момичета бяха едновремменно странна и желана гледка от момчетата.. когато Алекс най-сетне се отдръпна Йоли облиза устни и каза:
-Ммм сладко се целуваш.
Двете полежаха още малко - а Алекс може би тъкмо бе решила да продължи дрямката си, когато Йоли пак тръгна да я буди:
-Айде ставай деее! Цял ден ли ще си лежим така?
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:50 am

Алекс видя че няма да се спи - квото било било. Тя реши да й го върне тъпкано на Йоли tongue и я бутна назад а след това седна върху нея:
-А? Цял ден ли ще си лежим така? - повтори Йоли
-Ами...може да сменяме позите..аз върху теб - ти върху мен... I love you - изхили се Алекс.
-Оууу... не знаех че си такава мръсница бе Laughing
-Оу - ами..явно много неща не знаеш за мен - каза Алекс и повдигна вежди
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:53 am

Йоли едва се сдържаше да не прихне
-Какво? Нещо смешно ли казах? - очуди се Алекс
-"явно много неща не знаеш за мен" - Мило...колкото и гъзарски да се опита да го кажеш... ти си по пижама на Мечо Пух! То просто не може да излезе сериозно Laughing Дай целувка - не искам да ми се правиш тук на някаква и аз не знам каква - нали се разбрахме?Само ти и аз - естествени, истински.
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 8:59 am

-Сега пък пижамата ти пречи! Еми..добре - свалям я тогава.
-Какво?! - не сгря Йоли.
Алекс стана от леглото, изтича както беше по чорапки до уредбата и пусна на ATB - Ecstasy. След това се върна при леглото където Йоли не знаеше какво става и се качи на нея.Али започна бавно да смъква горнището на пижамата си...а песента кънтеше в цялата спалня "Have you ever noticed...That I'm not acting as I used to do before.. " - пееше Алекс и в същото време сваляше пижамката си. "What have you done to me?I'll never be the same I'll tell you for sure" Накрая момичето остана само по боксерки и потниче.. тя се наведе и целуна Йоли по шията...захапа леко ухото й и продължи да я целува...

Последната промяна е направена от на Съб Юни 02, 2007 10:17 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Yoli
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 9:16 am

Йоли не знаеше какво да прави. Ако пак вземеше да се държи по онзи свой си начин Алекс можеше отново да се уплаши..да се обърка.. И все пак тя така я възбуждаше... Йоли вкара ръцете си под потничето на Алекс...
обаче сега в главата й препускаха думите които Али изпя.. "Някога забелязвала ли си че не се държа като преди? Какво направи с мен?Никога няма да съм същата - казвам ти със сигурност"
-Мило... ти съжаляваш ли?Съжаляваш ли за това че си с мен? Sad

*мило и аз съм на ТИ с английския. А на теб знам че ти вървят езиците..ако ме разбираш Laughing

Последната промяна е направена от на Съб Юни 02, 2007 9:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   Съб Юни 02, 2007 9:29 am

-Ако беше така щеше да разбереш. Сега съм с теб - и докато ние сме заедно няма да има никой друг. - и Алекс продължи да я целува - бе й толкова хубаво с Йоли. - мммм харесва ми какво правиш - каза тя усещайки ръцете на 17 - годишната й бивша противница по тялото си.
Алекс се чувстваше страхотно и днес на купона щеше да изненада Йоли - бе го решила вече.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН   

Кулата на момичетата - ДОСТЪП НА МОМЧЕТАТА ЗАБРАНЕН
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1