Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН

Go down 
+4
Zane
tekeraki
ceco4800
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 8:09 am

Кулата на момчетата се намира от западната страна на училището. До нея се стига по вити нагоре стъпала. Спалнята и банята които се намират в кулата са достатъчно просторни - за разлика от леглата на момичетата, които са единични, тези на момчетата са по две едно върху друго
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 9:50 pm

Кенто се нанесе бързо седна на едно от леглата, и реши да си почине защото беше доста уморен


Последната промяна е направена от на Чет Май 24, 2007 10:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 10:16 pm

Текераки се качи до помещението за спане - не беше първият. Той пусна куфарът си който издаде силен шум на пода. Текераки изгледа другото момче:
-Привет - поздрави той вяло след като разбра че другият е по-малък от него и тръгна да търси удобно легло.
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 10:32 pm

Зейн влезе в спалнята - току що бе пристигнал и се чувстваше ужасно уморен
-Брей, не съм първият май?- усмихна се той - Здравейте всички.
Някои го изгледаха приятелски а други не казаха нищо.
Зейн се свлече на едно от леглата и след като се отпусна заспа Sleep
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 10:45 pm

-Хей Текераки - започна разговор Кенто - Ти май си най-големият от тук.
-Мда - май така изглежда - беше отговорът
- Какъв си ти?
-Оу, ами... предполагам че ще бъда избран за магьосник - това е традиция в семейството ми - всички са магьосници.
-Брей, интересно. Слушай, можем да движим заедно ако искаш - така и така не познаваме още никой... - предложи Кенто
-Оу ами.... става - усмихна се Текераки
Кенто разбра че новият му приятел всъщност не е толкова надут колкото прилича първоначално и че е пич. Тук се заформяше голямо приятелство Smile
Върнете се в началото Go down
RUMBATA_LP
ученик първа година
ученик първа година
RUMBATA_LP


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 11:22 pm

Джин отвори вратата и видя другите(сториха му се доста свястни),
докато се нанасяше се запозна с тях.
-Алоха на всички!Казвам се Джин.
Текераки и Кенто го изгледаха смаяни и тогава Кенто каза:
-Аммм.. Алоха веселяко. Аз съм Кенто, този мълчаливият тук е Текераки а оня сънчо.... - и той изгледа Зейн - като стане го питай Very Happy
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Май 25, 2007 9:14 am

При запознаването си с Джин,Кенто си спомни,че го познава от някъде.
-Хей - реши да пита той направо - с теб не сме ли се засичали на вселенския събор?
-Ъ?-не разбра Джин но после се замисли -оу да -помня те - засякохме се докато си купувах от онези забавни изкуствени мухи дето се слагат върху сандвичите
-Точно така. Радвам се че ще учим в една компания


Последната промяна е направена от на Пет Май 25, 2007 11:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Май 25, 2007 10:44 am

Едва след като се събуди Zane забеляза,че познава Джин What a Face .
-Ей , ти беше на Вселенския Събор!
-Точно така -кимна Джин - Май всички сме се засичали някъде
-Да, искате ли да се поразтъпчем? Може да идем на кафе всички и да огледаме няма ли някви момичета наоколо
-Охо - ето кой ще е сваляча на випуска - пошегува се Джин и всички излязоха
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Май 25, 2007 11:03 am

Кенто и Текераки също се навиха и всички тръгнаха към кафето - бяха огромна момчешка тайфа What a Face
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Май 25, 2007 12:11 pm

Хора - постовете трябва да са минимум 3 реда! Сега ще ги поправя защото сте нови - вижте и преценете как трябва да се пише - можете да пишете и от името на другия.
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
RUMBATA_LP
ученик първа година
ученик първа година
RUMBATA_LP


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Май 25, 2007 6:06 pm

След разговорите си с другите,които познаваха Джин той се замисли добре и си спомни много точно как са се забавлявали и макар и малко да се познават си направили кефа и сто процента ще трябва да го сторят пак,но на друго място (може би по-добро) Wink
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Май 27, 2007 9:23 am

Всички бяха в общата стая на момчетата,когато Кенто пристигна,но не сам!Макар да беше против правлата и той да можеше да си изпати,той бешеш довел Аки!
-Момчета.-можа да каже само преди да получи отговор:
-Кенто ти полудя ли-Каза Джин
-Не чуйте ме!Имало е някакъв случай с някакво същество-Каруля,което е нападало ученици...никой не знае за него освен 3-4 човека от учителите и директора!Нещо се е опитало да нападне Аки,за това я водя и тук!
Всички го гледаха недоумяващо!
Върнете се в началото Go down
Sylar
ученик първа година
ученик първа година



Брой мнения : 154
Registration date : 26.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Май 27, 2007 7:52 pm

Сайръс и стражата вървяха по вити стълби.
-...ъъъ къде точно отиваме?Попита момчето.
-Тава е кулата на мочетата тук са спалните ви.Отвърна безмълвно стражът.
-Пристигнахме.Каза най сетне стражът.
-Може да влезаш.
-Благодаря.Предадохте ли писмото ми.Беше адресирано до директорът.
-Да писмото ви е предадено.
-Довеждане.Каза ледено стражът.
-До скороОтвърна Сайръсвикайки след стражът.
...леле тези пазители на замъка са доста не дружелюбни.-Помисли си той.
Влизайки в помещението той забеляза,че мястото ед оста уютно и удобно.
Имаше камина,Огромен стъклен полюлей,много фотьйли.Пода беше пок- крит с красив персийски килим.Сайръс посвиркна силно с уста.
Влезе в една от спалните помещения и хвърли куфарите си върху едно празно легло.
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Май 27, 2007 9:13 pm

-Здравеи аз съм Зеин маи не сме се срещали-каза Зеин когато се върна в кулата.
-Приятно ми е аз съм Сайръс,аз съм нов тук
-Айде аз ще ходя някъде навън доидох само да си оставя меча.
Върнете се в началото Go down
Dim4o
ученик първа година
ученик първа година
Dim4o


Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:02 pm

Джон царя беше изморен и затова се просна на леглото като мъртъв! Sleep
Върнете се в началото Go down
Dim4o
ученик първа година
ученик първа година
Dim4o


Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:03 pm

Джон царя се събуди и отиде в гората!
Върнете се в началото Go down
geckata-megi4a
нов ученик
нов ученик
geckata-megi4a


Брой мнения : 8
Registration date : 27.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПон Май 28, 2007 2:15 pm

Джордж бе прекалено уморен за да изкачи стълбите.За това ги изкачи с магия. tongue .Но беше нов и обърка стаята но после се оправи. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 2:42 pm

Зеин взе един свои малък нож и се заключи в банята.Той започна да си удря главата в стената и беше на крачка да си среже вените. pale Той завика:
-Защо на мен!Защо на мен Господи!-виковете се чуваха много от далеч.
В този момент на Зеин се яви видение.Той почувства,че вижда в бъдещето.Видя себе си полу мъртав в същата тази баня а кръвта му се лееше като от чешма.Тогава той се замисли "Така ли искам да свърша?Преживях убииството на майка ми,опожаряването на родното ми село та ще се самоубия заради това?"
Душевно рухнал той излезе от банята и остави ножа,седна на леглото и се хвана за главата.Няколко сълзи паднаха от очите му.Той се реши,че без приятели един войн е най-силен и реши че няма да ходи на купона silent
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 5:46 pm

Кенто беше чул виковете и заочна да разпитва Зейн какво е станало???И защо крещи така!
-Защо крещиш Зейн какво има..и този нож защо го носи в банята...ако си намислил нещо глупаво недей всичко си има решение!Е кажи какво те мъчи???
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 10:50 am

Не искам да се караме и да се бием.Не искам да имам лоши отношения с никого.Аз също харесвах даже обичах Алекс,но тя така и не отговори на чувствата ми.Любовта е като болест,поглъщате и те изплюва като мръсна храчка.Преживял съм много но любовта е най-тежка още едва го преглътнах,но мисля вече да не говоря за това.
Върнете се в началото Go down
Sylar
ученик първа година
ученик първа година



Брой мнения : 154
Registration date : 26.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 5:05 pm

Сайръс се бе прибрал в момчешката кула с мрачни мисли в главата си.
Той се просна на леглото си исе замисли.
...заслужаваше ли си всичко което преживя през последните години.
Трябваше ли да жевее след като няма причина за да остане жив.Всяка сутрин се сабуждаше търсийки поредната незначителна причина зада него прави.Да си отнеме живота.Той съблече дрехите сиоставайки само
по бяла къса фтениска и боксерки. Легна в леглото си като се зави с йоргана.
...Поредният безмислен ден от прозаичният ми жалък живот.Мислеше си
момчето докато се унасяше и не за спеше.
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 6:14 pm

Зеин домъкна един голям кашон с покупките си.Забеляза че Сайръс спи и тихо бутна кашона под леглото си.Мислеше утре да ги разгледа.Смени си кецовете,защото тези много миришеха.
-Ъххх смърди на кокоши ...
Той бързо се обу и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 6:41 pm

Кенто също се беше прибрал за малко в общата стая.
-Ммм....да предстои много интересна учебна година....разпределението по класове...двумагическия турнир...и какво ли още за,което не нзаем?
Сайръс се пробуди.
-Ей какво става-попита той.
-Ами нищо дойдох да видя кой е тук айде да поизлезем на вън...никъде не мога да намеря Аки!Страх ме е да не направи нещо глупаво!!!
-Ок.Хайде да я потърсим-каза Сайръс
И те излязоха от общата стая на момчетата!
Върнете се в началото Go down
Sylar
ученик първа година
ученик първа година



Брой мнения : 154
Registration date : 26.05.2007

Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 7:14 pm

Сайръс сеу прибра в спалнята си.
...Защо въопще трябваше да го събуждат.Мислеше си той на ум.
Яд го беше,че всеки в това училище си има някой.Само той си нямаше.
Беше сам.Отново легна в леглото си и се опита да заспи въпреки силната музека идваща от парти къщата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН   Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кулата на момчетата - ДОСТЪПА НА МОМИЧЕТА - ЗАБРАНЕН
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Из замъка-
Идете на: