Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кулата на директора

Go down 
+2
Zane
Admin
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 8:11 am

Тя се намира от северната част на училището - не е толкова голяма но тук се намира спалнята и банята на директора, кабинета му - в който често висят провинили се ученици, стаята за съвещания с учителите и деловият кабинет в който се послещат видни личности
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПет Май 25, 2007 6:45 pm

Зеин мина покраи кулата и си каза:
Какъвто съм аз доста често сигурно ще идвам тук Laughing
Върнете се в началото Go down
The Master
учител
учител
The Master


Брой мнения : 25
Registration date : 25.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 10:09 pm

Спайк дойде расзтревожен в кабинета на директора...за да съобщи нещо:
-Директоре,Директоре,имало е ученици в подземията,знам,че не е забранено,но не трябва ли да бъде,заради случая с Каруля...те не знаят нали?
-Не не знаят...и по-добре така,а за забрана не мисля,че е нужно...но обещавам да помисля!Ти се успокой,знаеш,че за случая с Каруля знаем 3-4 човека...
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:33 pm

Зеин почука на вратата и влезе.
Здравеите,господин Директоре -каза притеснено Зеин
Здравеи,момче - отвърна му директора
Бих искал да ви питам нещо. pale възможно ли е през учебната година в пещера извън училище да се отглежда магическо същество?-udpd Perk
Какво е то?Еднорог,Феникс,Грифон?-каза леко смутено директора
Ами ъммм дракон.
Дракон?Ще ти кажа по-късно.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:39 pm

Аш беше видимо притеснен - не знаеше какво да отговори на момчето - баща му не му бе казал какво да прави ако го попитат нещо такова...
Стоеше и разлишляваше около час а после в главата му се роди идея и той повика Зейн в кабинета си:
- Можеш да гледаш дракона при условие че се грижиш за него. Другото условие е дракона да бъде предоставен на магьосници които ще го научат да се подчинява и ще го използваме за да изпълнява училищни мисии.
Зейн обаче сякаш не го чуваше - беше щастлив че може да задържи дракона
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:46 pm

Ухууууууу!Супер!YO YO! geek YES!UO UO!Ще кажа на всички че сте удобрили дракона да устане-викаше повече от радостно Зеин
Радвам се,чеси щастлив хайде сега върви и да не забравиш за партито!-рече директора
Благодаря ви много-каза Зеин,поклони се и излезе.
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:34 pm

Aкилина беше повикана при директора...тя не подозираше нищо...беше доста разтревожена...отвори плахо вратата,влезна в стаята на директора и с разтреперен глас каза:-Викали сте ме?!
след което директорът я погледна строго и й каза да седне...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:46 pm

Директорът я изгледа строго - колкото строго можеше да гледа един 17-годишен опитващ да въздържи всякакви емоции младо момиче:
-Предполагам знаеш защо си тук...- но полицето й разбра че предполага грешно - Държанието ви - на теб и Текераки... внимавайте малко повече.Само в събота на купона може да му разпуснете края
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:54 pm

ЪъъЪ....измърмори Аки....няма да се повтори...поне аз ще се държа по въждържано......
Директорът я погледна и се усмихна-Надявам се-отговори той...и умната...
Аки също се усмихна...изражението на лицето и вече не беше притеснено....тя стана от стола и излезе тихо от стаята
Върнете се в началото Go down
Dim4o
ученик първа година
ученик първа година
Dim4o


Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Май 28, 2007 7:04 pm

Джон мина покраи кулата и си каза:
Какъвто съм аз доста често сигурно няма да идвам тук study
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 6:48 pm

Аш стоеше в кулата си и разглеждаше внимателно новодошлия каталог с помощни съставки за отвари...чудеше се кои да поръча...
Дуелът наближаваше... леко щракване оповести пристигането на съобщение - гостите които бе поканил да участват в дуела между училищата явно бяха приели... Аш се отпусна назад и усети нещо...възбуда...
-Минди Лин да се яви в кабинета ми - каза той на секретарката си, която трябваше да го предаде на ученичката
-Ахххх...-въздъхна той и затвори очи - колко ли щеше да се бави...
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeСъб Юни 16, 2007 7:38 pm

Някой лекичко отвори вратата на стаята и от там подаде главата си Минди
-Хей...секретарката ти ми предаде че си ме викал за нещо..да не съм сгафила-и тя се доближи до него като седна на бюрото му-какво има..или просто ти липсвах..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 12:53 pm

Аш стана...заобиколи мълчаливо и отиде при нея леко замислен
-Каквоо?-не разбра Минди и тръгна да става - Проблем ли е че седнах на бюрото?
Аш, обаче, я бутна назад и притисна ръцете й към дървения плот на мебела..
-Оууу ще бъдеш лиш,а?
-Мдаа... Twisted Evil - полудяваше момчето и я целуна страстно.. - Нямаш си и на представа колко те искам сега...-каза той и бутна всички книги и пособия от бюрото на земята, за да има място за тях. После бутна и Минди назад.. - той дръпна тениската й и я скъса
а след това се нахвърли върху ученичката като зверче Smile
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 1:10 pm

-Амамицоо...виж сега какво направи..после кой ще чисти тия неща тука където ги разфърля..а тениската ми кой ще я плаща-пошегува се Минди и го сръга..-обачее...този път ти прощавам,зарад хубавата целувка която ми лепна
И тя го издърпа и го целуна силно..
-Искаш да си лош..хмм..тогава и аз ще бъда лоша-и Минди седна отгоре на него след което го хвана за тениската като го издърпа към нея и го целуна... Cool Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 1:45 pm

-Ооооо това ми харесва - усмихна се Аш и й направи смучка малко над гърдата.. а после се захили като малко дяволче - Е, как ще отговориш? tongue Той се пресегна и започна да разкопчава дънките й... - уууу - това на бельото ти зайчета ли са? - изхили се той - имаш гащички на зайчета Laughing
Очакваше сега да я е вбесил...
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 1:54 pm

-Хмм...това не са зайчета глупчо..не виждаш ли..мечета..-и Минди се завъртя за да я види...
-Мм да..виждам..също виждам и дупенцето ти.. Laughing
Минди се обърна и го изгледа със сърдита физиономия...след което се обърна и се опита да му разкъса неговата тениска обаче не можа...
-Не си достатъчно силна..хаха..не можеш като мен..няма файда от тебе че ядеш толкова много..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 2:00 pm

- Laughing -изхили се Аш - той се понадигна леко и свали тениската си а после пак се отпусна назад.- Е, ти няма ли да разкопчееш панталоните ми? Може пък и аз да съм с бельо на мечета Laughing
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 2:06 pm

-Еми ако пък не искам -уплези му се Мидни-ии все ппак ще надникна да видя дали наистина са на мечета...кой знае може пък да сме с едно и също бельо..-и тя леко започна да разкопчава панталоните му..свали ги и плъзна ръцете си по оформеното му тяло..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 5:27 pm

Аш се бе отпуснал и се наслаждаваше на всяко нейно докосване
-Достатъчно - каза той и рязко се изправи като я обърна така, че тя застана на неговото място. Аш бе отгоре й и я целуваше толкова страстно че тя едва можеше да си поеме дъх. Той дръпна дънките й надолу а след това стисна ръцете й
-Е сега вече ще съм лош - каза той и започна да целува тялото й слизайки все по-надолу докато не стигна до.....
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 10:10 pm

-Ахаха..недей..гъделичкаш ме-изхили се Мидни
Но Аш не я слушаше
-Хаха..внимавай ей..мммм-успя да каже само Минди
-Ще внимавам аз-измрънка той...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 6:19 am

После Аш пак се качи нагоре и пак я целуваше, а скоро с няколко резки движения проникна в нея
-Ау!-чу се лек стон от момичето но той продължи..
Може би на бюрото не беше най-удобното място за това но все пак...
След няколко минути на Аш му омръзна тази поза - дръпна Минди за ръката и я изправи - обърна я с лице към бюрото и както беше зад нея пак....
-Ей..ама ти найстина си..-започна да казва нещо тя но така и не довърши
Аш я бе навел надолу и правеше каквото на него му харесваше
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 3:51 pm

-Хей,хей..по-полека..така боли-обади се Минди,обаче Аш не я слушаше.Затова тя побутна малко Аш и се обърна по гръб..
-Ей какво става..като подивяло зверче си..или просто не си на кеф..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 9:04 pm

-Не знам и аз..но искам да е така..хайде..позволи ми този път да съм лош..моля те - каза той и я стисна за ръцете така че те скоро се зачервиха.
Аш я гледаше..не отделяше поглед от нея..
В момента тя май не го познаваше...бе му се насъбрало толкова много напоследък...искаше да разпусне някак..да си го изкара на някого... и сега найстина бе лош
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 9:12 pm

-Аз,аз знам че искаш да си поне един път лош..да можеш да се поотпуснеш,затова ще ти позволя ,но само едно нещо...ръцете ме болят..вече..ако може да ги поотпуснеш малко,знам че не си в настроение и аз ще ти помогна да си го оправиш,защото те обичам.. I love you Wink I love you
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 10:17 pm

Аш я пусна
-Не..не искам това...не искам така - не и по този начин... Най-добре ще е да си вървиш...съжалявам за постъпката си.. - каза той и се отдръпна от нея
-Какво?Но...Аш... аз ти давам...
-Даваш ми... не, благодаря... самата мисъл че го дърпиш само защото аз искам не ми харесва... не съм Текераки..пука ми какво мисли човекът с мен.. А сега моля те - върви си - искам да остана сам..
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кулата на директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на директора   Кулата на директора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кулата на директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Из замъка-
Идете на: