Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кафенето

Go down 
+6
Dim4o
The Master
Alex Louren
Zane
RUMBATA_LP
Admin
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 3:34 pm

-Защото не ми харесва - изсъска Текераки - Казал съм ти..мразя да те гледам да пиеш... Не ми харесва - повтори той
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 3:38 pm

- хахахахахахахаха - избухна в смях Алекс - не ти харесва?!? - повтори тя саркастично и продължи да се смее
-Защо се смееш така? - не разбра Текераки
-Защото... - и след като взе чашата с водка тя се приближи към него. Постави единия си крак между неговите крака, вкара едната си ръка под ризката му а с другата допря чашата до устните си. Отпи голяма глъдка и го целуна като докато го целуваше пусна малко от водката в устата му. Руската напитка прогори гърлото му... а устните й изгаряха неговите. Както изневиделица бе започнала да го целува, така и се отдръпна от него. Хвърли чашата настрани и тя се разби на малки парченца и стъклата се пръснаха в различни посоки.Тя тръгна да излиза но тъкмо преди да отвори вратата на кафето спря и се обърна: НО ТОВА ТИ ХАРЕСВА НАЛИ?! - и след това излезе
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 5:40 pm

Текераки я изпрати с поглед. Какво й ставаше? А след това в главата му светна една идея... трябваше да говори с Аш - явно нещо е станало.. - Текераки остави 2 долара на масата и избяга от кафето към кулата на директора

*Алекс, Аш ми каза какво е станало - не ме е разбрал. Съжалявам много - кълна се че не съм казвал че си моя лична курва или нещо такова... просто не ме е разбрал какво съм имал в предвид като казах че си ми по-близка отколкото трябва и винаги си с мен - особено по купоните. Ще използвам момента за да ти се извиня и за друго... макар че пак ти казвам - не искам да си с Йоли.И за да бъда искрен ще ти кажа нещо.... ДА - ХАРЕСА МИ КОГАТО МЕ ЦЕЛУНА - ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО МОЖЕ
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 8:41 am

Наложи ми се да изтрия някои мнения - хора...има си ЛС-та за такива работи..тук е само РПГ
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 10:39 am

Кенто не го сдържаше на едно място и влезе в кафето,за да пие едно кафе.Но когато влезе видя бъркотията...счупена чаша,учудени ученици...и какво ли още не!
-Какво е станало тук?-попита Кенто многозначително
-Ами...имаше скандал-отговорим бармана
-Между кой?
-Не знам едно момче и едно момиче...и друг път съм ги виждал!
-Уау...3-4 дни стоиш в блничното крило...и после...всичко живо се кара!
На Кенто вече не му се пиеше кафе и излезе от кафето като се запъти на някъде!
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 2:16 pm

Кенто влезе в кафето без да погледне никой!Доближи се до бара и поръча една водка!Бармана му я даде и той я изпи на екс,след което поръча втора.Бармана го гледаше странно.След като беше изпил и втората водка поръча 3...4...цяла бутилка (за после) след което плати и злезе и тръгна на някъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Извън замъка-
Идете на: