Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Градината

Go down 
+6
ceco4800
The Master
lapii
Alex Louren
tekeraki
Admin
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 7:43 pm

Аш беше сам в градината - очакваше тук да дойде Текераки - двамата бяха стари познайници и трябваше да говорят за нещо много важно...
и така 17-годишния директор стоеше на една пейка и пиеше бавно кока-кола.
-Хммм.... къде ли е? - питаше се той но не бе сигурен сам за кого ставаше дума - за Текераки или...
Загледа се в часовника си - минаваше 20:00 - вече се бе сдрачило и беше доста романтично...само за разходки с любим човек.
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 7:49 pm

Тъкмо в това време мина Минди.Тя се беше забързала,но като видя Аш,седящ сам на пейката,задълбочен във мислите си реши да иде до него да го види как е и какво прави там..."Защо пък не"-помисли си Минди "Мога да отделя малко време да ида да седна до него" И наистина и така направи
-Ей Аш здравей..вече за втори път те заварвам да седиш сам навънка,защо така...нещо си се натъжил виждам Neutral
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 7:57 pm

Аш се зарадва да я види - тя поне не се страхуваше от това че той е директор
-Здрасти. Не, не съм се намусил ами чакам Текераки - обеща да ми донесе нещо... а го няма никакъв. Но ела - седни - и той се сви за да й направи място - Къде е Зейн?
-Оу, ъми....
Аш не искаше да се кара с друг ученик заради Минди... макар че... но Зейн бе тръгнал с нея първа и Аш нямаше да ги раздели.... колкото и гаден да беше в реалността.
-Ясно - прекъсна я той - Не е нужно да обясняваш.
Двамата стояха на пейката и гледаха някъде в далечината когато Аш щракна с пръсти.
Изведнъж от гората която беше наблизо излязоха зайчета и сърнички и се доближиха боязливо до Минди
-Познах ли че харесваш животните?
Появиха се и птички отнякъде... също и един таралеж
Минди гледаше по детски животинките и не вярваше на очите си че животните се доближават до нея
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:02 pm

В същия момент мина и Кенто...
-О...хора,как сте какво правите?-попита ги той усмихнато Smile
-Ами добре-отговори Минди...-Ти как си?
-Ами добре...аз да не ви прекъснах?-попита Кнето стреснато!!!
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:04 pm

-Лелее...-само това можа да каже.Минди наистина много обичаше животните и то много.Те бяха толкова невинни и сладки,че тя дори се изкуши да ги пипне,ноо си помисли че и те може да изчезнат като цветето,което Аш направи при езерото,затова се въздържа и се наслаждаваше на гледката..
-Това е най-хубавия подарък който някога съм получавала..благодаря ти незнам какво да кажа.Трябва и аз да те изненадам с нещо,но незнам точно с какво.
Тя погледна Аш и му се усмихна нежно... geek Wink
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:04 pm

Щом видяха Кенто животните избягаха отново в гората
- Evil or Very Mad НЕ! НЕ НИ ПРЕКЪСНА! АЗ ТЪКМО СИ ТРЪГВАХ! - вбеси се Аш и стана и тръгна към двореца
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:07 pm

-Минди прекъснах ли нещо???
-Ами всъщност...и тя не се доизказа...
-Но нали вие с Зейн??Не ходите ли вече?Ако не ходите аз бих искал да ти кажа нещо...ъм тоест няма значение-каза Кенто и се опита да се усмихне!?
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 8:13 pm

-НЕЕЕ...Аш не си тръгвай моля те...Ей Кенто не прекъсваш нищо само където....Ъмм ние с Зейн...-Тя се притесни и незнаеше какво да каже..-азз ...трябва да говоря с него,но незнам къде е...тии ще ме прошаваш..-Минди не можа да скрие че не беше в настроение..беше и се струпало много в този ден и не искаше да се кара с никой.Тя просто наведе глава и изтича вътре в замъка с насълзени очи като си мислеше.."леле каква съм глупава..как може така ..защо..трябва незабавно да видя Зейн?"...
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 9:38 pm

Текераки бе дошъл в градината но тук вече нямаше никой
-Мамка му! А ми струваше толкова много да намеря..! Нищо.... в Събота пак ще има купон .... тогава ще му го дам
/Аш, нали всяка събота и неделя ще е време за купони?/
Текераки седна на пейката - отдавна не бе оставал сам - мислеше за приятелката си, която може би беше бременна, за бизнеса си...който започваше да процъфтява и тук... за Алекс и Йоли които ако видеше щеше да..........
но най-вече се притесняваше за Аки и за това, което бе сторил
-ПО ТВОЯ ВИНА! -извика той а после се изплаши от собствената си злоба и млъкна
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 9:42 pm

Аки се затича към гората когато чу че някой се ядосва и вика...същност това беше Текераки....тя седна до него на пейката...ии се замисли..
-Миличко защо си толкова ядосан на Али...тя нищо не е направила...
Момичето седеше и не знаеше какво да каже беше много притеснена...тя имаше една добра и една лоша новина за своя любим...е лошата беше отчасти добра Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 9:46 pm

Щом я видя Текераки побърза да я целуне - сякаш за да си докаже че още я обича - а това беше излишно - всеки знаеше че е така.
-Оу... ами.... да не мислим за това сега - каза той и смени темата - Ами ти? Изглеждаш ми доста щастлива - какво е станало? И...реши ли проблема? - попита той и се загледа в корема й
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 9:54 pm

-Ето тук идва часта в която трябва да кажа добрата и лошата(е от части много добра...то не е и новина де...)новина....-Аки си мрънкаше под носа и се подхилкваше ...явно беше в много добро настроение...
-Какво е станало,миличко-побарза да попита Текераки...за какви новини става въпрос...
-Ахмм...амиии добрата е...че бях при сестрата...ии спокойно не си татко Smile-Аки се усмихна и прегарна Текераки..на който малко му олекна...но се чудеше...щом не е татко...коя е лошата новина...
-А лошата новина е...-побърза да каже Аки..но Текераки я зграбчи и я целуна....
-Чакай,чакай не е чак толкова лоша...то дори не е и новина..изчерви се Аки...просто искам да те зарадвам малко...хехе...Ами лошата новина е...чее..... alien alien alien че..НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ ТЕБ МИЛИЧКО....МНОГО ТЕ ОБИЧАМ....
Текераки гледаше като гръмнат affraid
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 9:55 pm

Кенто беше разбрал за случая...и тъй като Аки му беше най-добрата приятелка...той реши да им помогне с нещо:
-Хора...от цяла вечност ви търся!Текераки...не съм тук за да се бием или нещо такова!Знам за вашия проблем!Имам решение!Ако Аки е бременна има едни хапчета за след секс,които вършат работа и ще ви помогна Smile
-Ама ти май не си бременна:каза Кенто-И все пак ако имате нужда някога...:и той им метна хапчетата.
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 10:00 pm

-УОУ!! -изненада се той - Ама ти...найстина ли? И аз те обичам. ОБИЧАМ, ОБИЧАМ ОБИЧАМ ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕБ!-извика той и може би подплаши дори зверовете в гората
Хвана Аки, завъртя я силно и я целуна:
-СТРАХОТНО!Но... миличко...трябваше заедно да идем при сестрата- все пак грешката беше обща. Обещай ми другия път да идем заедно
-Не - ти ми обещай да няма друг път - сръга го тя леко
-Хехе-разбира се - ще внимавам вече повече. Но...когато има друг път..в смисъл когато го искаме и..стане...ще идем и двамата, става ли?
Аки кимна и Текераки й се хвърли на врата
-Нямаш си и представа колко те обичам!
после двамата се сгушиха на пейката и слушаха шума на дърветата от гората. Бяха толкова щастливи а Текераки се радваше че най-сетне е открил някого заради който си струваше да живее..... един човек а всъщност всичко
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 10:05 pm

Mило мило мило мило мило....започна да се лигави Аки....не знаеш колко съм щастлива с теб Smile Пък и вече имаме хапчета кимна Аки...бест френд Кенто ги даде-Аки се подхилкваше....Текераки за първи път я виждаше толкова щастлива
Шаляляля обичам те шалялялял-Аки се лигавеше
Текераки седеше и я гледаше..Радваше се на своята любима I love you I love you
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 10:08 pm

-Ей, ама ти си ми найстина като някой дечко,а ?Утре ще получиш подарък от мен. Но...ще искам и аз нещо в замяна - и той й прошепна на ухото.
-Хехехе - знаех си чу това ще искаш - изхили се тя и го удари леко
-Еми... Embarassed Момче съм все пак - и той си я гушна: Стига си щуряла бей! Виж колко е красиво тук...макар и тъмно...и малко студено...и да е близо до гората където дебнат какви ли не магически същества...и да ми се струва че чувам стъпки
-Стига деее-не ме плашииииии - и Аки се сгуши в него
Така му харесваше - тя бе толкова близо до него...
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 10:15 pm

Двамата си седяха сгушени...и се закачаха...гледаха звездите и луната...(леле как искам наживо да ми се случи тва ;( ) седяха си и нищо не ги интересуваше...бяха прекалено влюбени за да мислят за нещо....Аки и хрумна нещо и разроши косата на Текераки
-Ей какво правиш,палавнице..
-Кой??!!Аз...палавница...изсмя се Аки...по скоро ти си палавника все пак ти ме....
-Гъди,гъди-Текераки започна да гъделичка Аки..
-Ейй гаден сии - извика Аки хилейки се Smile
тя се сгуши в Текераки и го целуна отново по нослето...любимата й част от лицето на Текераки
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 2:26 pm

Зеин натъжено се преближи до Минди.
-Минди.Мисля че трябва да се разделим.Не сам тъп забелязвам,че харесваш Аш и както се пее "Ако обичаш нещо го пусни на свобода". Sad В началото беше хубаво не сега чувствам че не сме един за друг.
Зеин погледна тъжно надоло.
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 3:29 pm

Минди беше на същото мнение,затова добави:
-Мисля че си прав,по-добре е да се разделим защото аз вече не изпитвам същото към теб и не искам всичко да става на лъжа..така че съжалявам но аз обичам Аш и..все пак ти някой ден ще намериш подходящото момиче за теб,което много да те обича и да не те наранява никога..
Тя го прегърна за последен път и изтича до езерото да види случайно дали Аш не е там....
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 4:00 pm

Кенто се разхождаше сам и се надяваше някой да дойде и да си говорят заедно...защото му беше много скучно.Той се разхождаше бавно и спокойно.Реши да извика някой да си поговорят...,а понеже не беше сигурен,че има някой наоколо той започна да вика:
-Помощ.помогнете,помощ!
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 5:19 pm

Aки чу виковете и се затича към гората...но като видя Кенто как вика смеейки се му се хвърли на гърба и двамата паднаха на земята....
-Еййй ти си бил голям мошенник бее Very Happy-извика се Аки
-Ммм..дам...ама ти трябваше да знаеш все пак сме най-добри приятели-отговори Кенто...
-Ам..такова...знам дее ама са правя на ударена,нали ме знаеш-захили се Аки... geek geek
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 5:23 pm

-Да,да познавам те добре...и съм сигурен,че това те стреестна доста нали?
-Да определено,мислех,че някой наистина има нужда от помощ!
-Е да,ама не!Просто се шегувах Smile Искаш ли да се поразходим,някъде...може би в гората чух,че имало страшни неща Smile е какво ще кажеш съглсна ли си?
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 5:27 pm

Супеер Smile) - Извика Аки
Кенто гледаше малко странно Very Happy
-E на къде отиваме?-попита Кенто
-Ами не знам ти ме заведи някаде Smile-усмихна се най-добрата му приятелка Smile
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 5:30 pm

Тогава отиваме в гората!!!
-Хайде да тръгваме на там!!!:И Кенто се усмихна приятелски!
-Съгласна отговори Аки и те тръгнаха усмихнати на там..като през 2-3 минути те се бъзикаха приятелски и им беше много забавно!!!

*Аки пиши следващия пост в гората!
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:35 pm

Минди дойде в градината..тя седна на една пейка и се загледа в небето..тя си спомни за ноща на покрива с Аш и се загледа,за да види поне дали ще може да види любимата му звезда..
-Ммм....ъхх
Тя си легна на пейката и си мислеше колко хубаво беше вчера..но сега той къде ли беше..и отново се загледа небето обсипано с безброй светли точици и посред тях едно голямо кръгло нещо..луната..ммм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Извън замъка-
Идете на: