Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трапезарията

Go down 
+3
lapii
tekeraki
Alex Louren
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 6:40 pm

това е огромна зала с много маси в началото на която се намира огромна дървена маса за всички учители и за директора.
Залата бе угласена със знамена на училището и много картини на завършили вече ученици
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 6:45 pm

Текераки дойде в трапезарията - оглежда се няколко минути докато открие къде са Алекс и Аки и след като го нимери отиде там
-Здравейте - каза - Алекс-свий се - ще седна на твоето място
-И защо?-не разбра тя макар да беше ОЧЕВАДНО че Текераки иска да седне до новото момиче което беше на ъгъла
-Ъммм...защото.... -и той се смути
-Добреее де!-сви се Алекс - надявам се да си доволен
-Повече отколкото мислиш - и той седна до Аки. Смигна й леко и започнаха да ядат
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 6:52 pm

Алекс видя как се гледат двамата и това не й хареса затова сръга Ткераки леко с лакът
-Ауч!Какво искаш?-обърна се към нея той и й прошепна
-Ами най-напред да се стегнеш - само лиги дето не си пуснал по Аки!
-Не е вярно!-престори се той
-Оооо-на мен ги разправяй любовнико!
-Слушай Алекс - не ме разбираш - остави ме да си се занимавам с Аки и не ревнувай
-Какво?!Аз да ревнувам?!?
-Шегувах се. Алекс-сигурно и аз щях да се държа така ако някой докоснеше малката ми сестричка - муци-муци -мууу... сладичката ми малка сестричка-и той взе да й се лигави
-Ама.... стига дееее-не съм ти сестра!
-Е-не истинска но... все пак...аз се грижа за теб в това училище
-Ама...нямам нужда да се грижиш за мен
-Не спори с батко!А сега си изяж всичко-и той пак се обърна към Аки
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 6:57 pm

Aки се почувства неловко и когато Текераки се натисна до нея тя се отдръпна изяде си бързо яденето и тъй като беше доста чувствителна се разплака и излезе от трапезарията...тя го харесваше много но едва ли нещо щеше да се получи...на нея и стана още по мъчно,но сабра сили и влезе отново в трапезарията...седна до Текераки но не каза нищо...Текераки гледаше притеснено а Алекс не знаеше какво да каже No No
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 9:37 pm

-Хей, хей всичко наред ли е?-Текераки найстина се бе притеснил-Погледни ме-какво има?Защо излезе?Защо плака?
-Не съм-опита се да го излъже тя
-Не ме лъжи-така няма да стане-кажи какво се случи?Аз ли сбърках някъде?Или просто много избързвам?Ще те разбера-кажи какво има?Ако искаш си вземи от моя десерт
-Оффф не й е до десерта ти умнико!-скастри го пак Алекс но реши да не се меси и млъкна
Текераки хвана Аки за ръка:
-Ела с мен - хайде-ела навън - там ще поговорим

*следващия пост - където решиш Аки
Върнете се в началото Go down
The Master
учител
учител
The Master


Брой мнения : 25
Registration date : 25.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 10:14 pm

Спайк влезе в трапезарията и видя какво става!
-Деца,какво става тук,на вашата възраст това е нормално,но не го показвайте тук...той дори не изчака да му се отговори,след което приятелски амигна и отмина като не се обръщашв назад Smile
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeСъб Май 26, 2007 10:22 pm

Кенто беше позакъснял...но седна и разбра какво става,той се натъжи,защото също още от началото харесваше много Аки,но той нищо не каза само мълчаливо похапваше,след което изгледа всички много внимателно,каза им,че не е много гладен стана и напусна трапезарията огорчен...
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:42 am

Вече е нов ден

Текераки слезе за закуска - беше с широка тениска и панталони и русата му коса стърчеше на различни посоки.Той макар и сънен различи къде е Аки и след като си взе подноса със закуска отиде при нея- по пътя се размина с Кенто и му кимна.
Щом седна до Акилина, Текераки я целуна по бузката:
-Добро утро дечко
-Ааа здрасти!-изненада се тя
-Какво ще правим днес?
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:48 am

Акилина беше още по нощница с рошава коса Razz Razz не беше спала добре през нощта....през цялото време бе мислила за своята любов I love you тя погледна Текераки влюбено и му отговори:
-Не знам,миличко...днес ме е хванал мързелът Evil or Very Mad Evil or Very Mad затова ти кажи какво ще правим...аз ще се радвам каквото и да е...щом е с теб-Аки кимна леко с глава и се облегна на рамото на Текераки....всички ги гледаха странно Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:49 am

Кенто също отиде при тях двамата,и се почуства странно- и неловко и радостно.
-Аки,как си вече по спокойна ли си?-попита Кенто усмихнат.
-Да,по-добре съм!-усмихна се и Аки
В този момент Текераки ги погледна с многозначителен поглед.
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:56 am

-Какво е станало?-не разбра той
-Аки беше нападната... снощи - докато ти беше с Алекс - опита се да се заяде Кенто
-Найстина?Мила добре ли си?-попита Текераки видимо притеснен
-Да..нищо ми няма...
-Аз я заведох в момчешката кула - но теб те нямаше там..явно си бил зает с нещо по-важно от това да помогнеш на гаджето си
-Теб това не те засяга!-ядоса се Текераки-и най-добре изчезвай
-Сан, по-спокойно - опита се да го успокои Аки
Текераки я целуна леко и започна да й говори все едно Кенто не беше там
-Ами най-напред може да се облечеш - пошегува се той-после може да идем на басейна
-Добра идея - съгласи се тя
Закусиха на две на три и тръгнаха към басейна

*Аки - следващия пост т ам
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:19 pm

Учительо тук ли си трябва да поговорим за онова нещо!-каза на висок тон Зеин
-Вече съм тук върнах се.Викаше Зеин но учителя маи го нямаше Mad Зеин беше изнервен и потропа с пръсти на бара.Поръча си един чай да се поуспокои и отново тръгна да търси учителя.

The Master да пише ледващия пост тук
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:26 pm

Аш обядваше малко късно - в трапезарията нямаше никой - искаше му се да дойде по-рано и да обядва с всички ученици но бе твърде зает.
Аш се огледа наоколо - беше готов да повика някой ученик който минаваше на близо да му прави компания

*който иска да пише
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:37 pm

Хеи здравеи-каза Зеин -asl pls Laughing оппа исках да кажа Че се казвам Зеин приято ми е да се запознаем.Зеин си взе една баничка и почна да яде.Чули че в училището си имаме и двоика lol! Ти нали ще ходиш на партито в събота сигурно ще е супер lol! йде после да ходим да поцъкаме малко баскет?
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:44 pm

Аш смяташе че не е пораснал толкова но полагаше ужасни усилия да разшифрова жаргонното говорене на Зейн.
-Аха - да - ти си момчето с дракона - сетих се.- Ерр.да...имаме двойка - чух - и ги викам в кабинета си - когато се мернат им предай да ме посетят в кулата ми - все пак..трябва да има някакви граници нали? - Аш усети че се изчервява докато говори с ученика за това но все пак не беше много по-голям от него
После се сети за партито
-Не - няма да присъствам - това ще е вашата вечер - на купона ще можете да правите каквото искате и няма да се взима под предвид - къщата за партито ще изчезне на другия ден... разбира се аз ще бъда уведомен за всичко което се случва там. А ти Зейн - нямаш ли си приятелка още? - полюбопитства Аш
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:50 pm

Ами харесвам едно момиче ама...ме е срам да и кажа Embarassed може и да ви кажа по ЛС.Ще им кажа да се появят пред вас ако ги видя.мм вкусна баничка rabbit
Бих искал да ви питам каква храна и напитки ще има на партито?и каква музика?
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 4:59 pm

-Ами добър въпрос. Знаеш ли..като по-навътре в нещата може да направиш списък. Да- д авам ти задача да разбереш какво би се харесало на учениците а аз ще го измагьосам и ще го има в къщата.
Харесваш си някоя? Ооо - партито ще е чудесно място да й признаеш - смигна Аш
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:12 pm

Маи се закръгля че ще слушаме Линкин Парк
Със сигурнос ги харесват Анджелина(snoopy),Alex,Джин (Rumbata LP),Акилина(lapii) и аз
Само не знам Текераки,Спайк и Кенто кво предпочитат
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:58 pm

Акилина влезна радостно в трапезарията и съзря някакво момче,с което още не се бяха запознали...това беше Зеин...тя се приближи до него и плахо го попита....
-Извинявай...как се казваш? Embarassed
-Зеин-отговори той и се усмихна...приятно ми е Smile
-И на мен...аз съм Акилина...Аки...
-Да знам..цялото училище знае за теб-намигна и Зеин....
тя се усмихна Very Happy
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:05 pm

-При директора а?и аз бях там днес.Зумо,дракона ми.Питах директора дали може да остане в пещерата до басеина.Той каза че може но ще трябва да го използваме в някои часове и мисии и да се грижа добре за него.Аз теб те знам от някъде.
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:07 pm

амии чесно казано не знам от къде ме знаеш...помисли си и ми кажи...защото и на мен ми е интересно Smile) я кажи нещо за теб...каква музика обичаш...и какъв ще си тук в училище...аз ще съм пророчица geek geek
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:25 pm

Обичам метъл и особенно Static-X и Linkin Park и аз ще съм Пророк-каза Зеин
и се усети че пак му се яде взе си един сандвич и почна да го яде.Радвам се да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:30 pm

И аз се радвам....отговори Аки....аммм... scratch тихичко измърмори Аки...ти такова....забелязала съм че бая си похапваш Rolling Eyes Rolling Eyes да не тринираш нещо??
Зеин я погледна странно...беше си натъпкал целия сандвич в устата...Аки се засмя tongue Зеин измърмори нещо...но Аки не го разбра..защото още когато Зеин си отвори устата...падна един салам...(или поне на такова приличаше) Laughing Laughing Аки погледна странно и й стана още по смешно cat cat
-Мрън,мрън...мляс мляс-говореше нещо Зеин....
-Какво??!-попита Аки...тя все още нищо не разбираше tongue
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:39 pm

Нищо особенно.Поприцип от време на време играя баскетбол-каза Зеин tongue
Обичам да ям! pig Wink Нали ще ходиш на купона?Мисля на него да направя едно нещо за едно момиче. I love you Уляля Данет-викна Зеин и отиде да си вземеедин данет
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitimeНед Май 27, 2007 6:41 pm

Дамм...ще ходя на купона Very Happy Very Happy
Кое е това момиче-измърмори Аки и се засмя... rabbit rabbit
Тъй като видя Данет-а на Зеин и й се прияде...отиде да си вземе и тя...
мммм че вкусноо rabbit rabbit tongue Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трапезарията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трапезарията   Трапезарията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трапезарията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Из замъка-
Идете на: