Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Искам да ти кажа...

Go down 
+2
Mindi Lin
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeВто Юни 12, 2007 8:41 pm

Така - по принцип съм ПРОТИВ игри във форума но тази е по-специална - тук се пускат коментари до някого
Нещо което искате всички да знаят... поздрав, обида...квото падне - тук е зоната където няма да ми пука кой какво пише




До Минди:
Обичам те и искам да съм с теб ЗАВИНАГИ! I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeВто Юни 12, 2007 9:48 pm

До Аш:
Искам да ти кажа...че и аз те обичам и никога няма да те предам или да те накарам да страдаш и ще направя всичко възможно да си добре...
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 3:30 pm

Искам да кажа на Кенто, че ужасно много ме дразни и тъпото си подмолно, подмазно, гнусно, лигаво, нещастно поведение и че с нетърпение очаквам деня, в който ще се изправя срещу него - Акилина да не си мисли че е заради нея.... не е толкова специална че да си придава такава важност.

Също така искам и да поздравя Аш и Минди - май само те успяха да съхранят нещо истинско.
/Аш, приемам за дуела но хайде да е утре този примерния защото днес не съм в града/
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 4:15 pm

Искам да кажа на Текераки,че се мисли за нещо...което дори си нямам идея...за нещо като бог...и приемаше и Аки и Алекс за даденост!
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 5:11 pm

Искам да кажа на Текераки,че съжалявам....още от началото съжалявах че съм се появила в живота му...а той ме разобеди..каза ми че не е така...но явно само съм му правила живота по-черен и ето до къде се стигна...наистина съжалявам...искам и да ти кажа че наистина те ценя и обичам като приятел...и ако загубя това приятелство което имам..или не знам може би имах...от теб...ще ми стане много кофти....

Искам да кажа също така на Кенто...че го харесвам като приятел..и в истинския живот и в играта...и колкото и да ме харесваш...просто не мога ей така да тръгна с който и да било...сичко тва в играта може би беше някакво увличане...но не искам да загубя Текераки като приятел...тва е най-голямото нещо,което искам...

Едно голямо СЪЖАЛЯВАМ и на двамата Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 6:48 am

Какво е това приятел?
Измишльотини мен ако питаш - приятелите те правят слаб - не ми трябва шибаното ти приятелство - и ти не ми трябваш...и не говори така сякаш си значела нещо за мен- защото грешиш.Имам къде-къде по-важни работи да върша от това да седя тук и да се разправям с няква....
Като се замисля осъзнавам че си същата като Йоли /Али не се засягай/... но веднага след като скъсах с теб ти веднага ама веднага повтарям си легна с първия срещнат....то поне да беше някой свестен а си тръгнала с тоя....

Що се отнася до теб Кенто - не знай много ясно? Стани колкото мен и прави това което и аз правя...имай това което и аз имам...и тогава ми говори разбра ли?А сега ме извинете...имам работа с една от кучките си Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 11:12 am

НЕ!ДАНО НИКОГА...АМА НИКОГА ДА НЕ БЪДА КАТО ТЕБ ТЕКЕРАКИ!!!аЗ ЩЕ СТАНА КОЛКОТО ТЕБ...НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ КАТО ТЕБ!!!ЗАЩОТО ЗАРАДИ ТАКИВА КАТО ТЕБ СВЕТА Е ТАКЪВ!!!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 3:55 pm

Кенто...а как ще реагираш когато разбереш че и аз съм като него?
А?
Как ми кажи?
И недей се палил толко - заради гадняри като нас нищожества като вас се считат за нещо... а живота ви е толкова семпъл...
Хъммм....и едва ли някога ще станеш като Текераки и ще имаш това което и той има.
А ти Текераки внимавай малко...верно че тук не ме засяга кой какво пише но...палиш се и може да кажеш..неща които не трябва

И за Минди имам да кажа нещо: ОБИЧКАМ ТЕ!
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 4:24 pm

Аш е прав..няма смисъл да се карате.. пък Кенто не всеки е съвършен..нали така..като се разправяте си мисля че нищо няма да постигнете..ее поне това си е мое мнение..
.
.
.
.
Ей Аш..ще те изям.. geek LOVE TE!!
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 7:25 pm

Знаеш ли какво Минди... найстина те поздравявам за връзката ти с Аш... колко удобно,нали? Twisted Evil И... аз и той СМЕ съвършени...ако не си го разбрала не знам какво правиш с него Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 7:52 pm

Виж Текераки..това че Аш е съвършен е хубаво..но аз го обичам зарад самия него зарад хубавите думи които ми говори, обичам го зарад човека в него..и нз дали ще можеш да го разбереш
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 7:56 pm

Ох...нямам думи просто не ме интересува кой какъв е!Аз съм тук за самата игра...защото играта е супер!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeПет Юни 15, 2007 6:15 am

Искам да помоля Минди като стане сутринта да погледне през прозореца и да се усмихне..за да разбере деня че има нещо по-хубаво от слънцето {P}
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeПет Юни 15, 2007 2:14 pm

Ахх..Аш..ако бих могла да бъда част от теб,бих искала да съм твоята сълза на очите..да се родя на очите ти,да живея на лицето ти и да умра на устните ти... I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeПет Юли 06, 2007 2:23 pm

Искам да се извиня за всичко което направих в форума....искам да кажа че в реалния живот не съм такава каквато съм тук...а вие си мислите обратното....Али наистина много сажалявам.... Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad дано някога ми простиш No ..... Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ти сама си кажа че Текераки е прав и че съм курва и такава ще си остана...но аз не съм курва в реалния живот....това е само едно рпг......искам наистина да го знаете....не съм курва....ако искате питайте някой който ме познава добре....ся на мен ми е супер кофти от постапката ми в форума....и наистина много съжалявам....много Sad Sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeСъб Юли 14, 2007 5:50 pm

NOVO NA4ALO

Eto tova e koeto iskam da kaja
Qvno tai kato na pove4eto tuk vi e za parvi pat da igraete rpg ne vi e bilo qsno 4e tova koeto si v real trqbva da si i v igrata.
Kogato se pribera v Etro 6te izttriq absolutno vsi4ki postove i 6te zapo4nem otna4alo - doru geroite 6te se pravqt otna4alo, bezpoleznite temi 6te se iztriqt zavinagi i nqma da ima tolkova prostotii.
Pravilata 6te VAJAT za vsi4ki i.... Tekeraki i Admina nqma da gi ima.... kolkoto i da sajalqvat nqkoi ot nas za tova
Spoko lapii - ne si znaela....
Sega vsi4ko e nared
Ei-sorry 4e pi6a na latinica ama sam ot klub i nqma kak da smenq na BG
Are priqtno lqto na vsi4ki! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 7:30 pm

Искам да кажа на Али че си е моята Best Friend-ka и също на Аш че мн го ОБИЧАМ и ще ми е мн мъчно за него(Я тебя люблю!)...и все пак ако някога го прочете това да знае че мн ми липсва и искам да си дойде ...А за Текераки...на него по-добре на ЛС да му го напиша..ако влезе!! Neutral а за всички останали ...да се постараем тоя път да направим форума по-як иии...
ПРиЯТНО ВИ ЛЯТО ХОРА... !
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeНед Юли 15, 2007 8:45 pm

А аз искам да попитам форумът има ли бъдеще?Ще остане ли ще се обновява ли?
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 11:14 am

Ima bade6te ako tova vi trevoji.Vaprosat e KAKVO bade6te?! 6te se postaraete li tozi pat foruma da stane po-qk i da nqma tolkva prostotii?
Razbiram 4e qko vi trese hormona - jeje - mene sa6to ama... hora - vsi4ko trqa da si ima granica - tuk moje da se regvat i malki deca!
E....6te stava li kato foruma na yako?! 4e i po-gotin!
Trqa da se re6i vednaj za vinagi.
Na men..na men 6te mi e ma4no za Tekeraki no kakvoto be6e-be6e. Edinstvenoto koeto moga da mu kaja sega e.... SBOGOM.
Makar 4e ima i drugo no edva li 6te buda dostatu4no smela nqkoga za da mu go kaja.... i mai taka e po-dobre
Vse edno
Ashitaka vinagi 6te e dobre do6al - stiga da se vurne.
Sujalqvam ako na momenti sam se darjala gadno - e hora - vie re6ete kakvo da pravim

Mindy - i ti si mi best friend i nqmam tarpenie da se varna v Etro
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeПон Юли 16, 2007 1:36 pm

В този форум имаше и ще има готини преживявания с готини приятели Smile е Али като се върнеш ще се решава!!!
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 11:36 am

Hora, kompa mi e qko precakan no vednaga sled kato se opravi 6te zapo4nem otna4alo. V tozi forum vsi4ko 6te si e....hmmmm po-normal...vse pak e pozvoleno da se registrirat i malki deca...predstavete si kakva 6te e reakciqta na nqkoq mama ili tatko koito sa re6ili da vidqt kakvi gi var6at de4urligata im vav virtualnata realnost....

No v drugiq forum.... onzi s podzemniq svqt ABSOLUTNO vsi4ko 6te bade pozvoleno..... hmmmmm za6to li si mislq 4e 6te ima sex na poraziq? Razz

E, tva e ot men - priqtna vakanciq na vsi4ki!
Върнете се в началото Go down
Mindi Lin
ученик първа година
ученик първа година
Mindi Lin


Брой мнения : 80
Registration date : 30.05.2007

Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 1:42 pm

A6....OBI4AM TE!Ne iskam pove4e da jiveq bez teb...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искам да ти кажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ти кажа...   Искам да ти кажа... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Искам да ти кажа...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Новини-
Идете на: