Doon master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doon master

A small rpg-school
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лекарското крило

Go down 
+8
Zane
Alex Louren
tekeraki
Yoli
Dim4o
geckata-megi4a
ceco4800
Admin
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 163
Registration date : 11.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 8:13 am

Тук се намират кабинет за консултации, кабинет за бърза помощ и огромна стая в която се настаняват болните
Върнете се в началото Go down
https://school-masters.bulgarianforum.net
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 10:46 pm

Кенто се отби да види и болничното крило...дано да не му се налага да идва тук помисли си той и си тръгна усмихнат.
Върнете се в началото Go down
geckata-megi4a
нов ученик
нов ученик
geckata-megi4a


Брой мнения : 8
Registration date : 27.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПон Май 28, 2007 4:59 pm

На Джордж му беше лошо и дойде тук.След 15 минути излезе.Кенто го пита:
-Лошо ли ти беше?
-Да.
Върнете се в началото Go down
Dim4o
ученик първа година
ученик първа година
Dim4o


Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПон Май 28, 2007 6:38 pm

Джон се отби да види и болничното крило...дано да не му се налага да идва тук помисли си той и си тръгна усмихнат.
Върнете се в началото Go down
Yoli
ученик първа година
ученик първа година
Yoli


Брой мнения : 30
Registration date : 29.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 1:09 pm

Йоли дойде в лекарското крило - Алекс беше тук - нали трябваше да си почине.
-Добро утро мила - усмихна се Йоли и й подаде цветята които бе измъкнала от градината без никой да я види.
-Ти?! Йоли ние... - не знаеше какво да каже Алекс
-Знам - но и ти ме побъркваш - Просто още от момента в който ме блъсна в калта за да защитиш приятелите си - не бях виждала такава смелост в друго момиче - и то по-малко от мен. Може ли да седна? - попита тя и посочи леглото на което се излежаваше Алекс
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 1:17 pm

- Ти какво правиш тук?! - появи се Текераки на вратата с чаша кафе в ръка - А?!? Не ти ли стига че я докара до тук?!? Ще щеше да спи с Кенто без дори да изпитва нещо към него заради него?!? Не ти ли стига?!? До кога ще я нараняваш? Махай се от тук! Алекс не те обича! Махай се - крещеше той.

Бе на ръба.. не биеше момичета - но едва се въздържаше - за Йоли бе по-добре да се махне.
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 1:22 pm

В същия момент дойде и Кенто...въпреки че с Текераки не бяха първи приятели той го подкрепи!!
-А... тук съм съгласен с Текераки...трябва да напуснеш от тук!Тругвай си...и по добре не се доближавай до Али...не виждаш ли,че я объркваш толкова много!
Кенто се доближи и гледаше ту Али,ту Текераки,ту Йоли!
Върнете се в началото Go down
Alex Louren
ученик първа година
ученик първа година
Alex Louren


Брой мнения : 59
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 2:00 pm

Алекс стана от леглото и застана пред Йоли:
-Тя остава с мен! - знаеше че това което прави няма да се хареса на никого но бе сигурна че го иска. - Йоли и аз сме заедно! И тя няма да си тръгва! - каза Алекс твърдо. Тя хвана ръката й: И който има нещо против нея значи има против и към мен!
Тя бе толкова уморена... но усещаше Йоли плътно зад себе си а това й даваше сили.
Текераки обаче явно не бе съгласен
-Не ме гледай така!-продължи Алекс - Нима аз съм те спирала или забранявала да правиш каквото искаш?! Не, нали? Просто съм с теб винаги - дори и когато не си прав! А ти Кенто... благодаря ти за всичко което се опита да направиш но... няма да се получи между нас
/пък и ти си гадже със Снупи/
След като каза това Алекс се обърна към Йоли, осука ръце около кръста й и я целуна. Двете момичета се целуваха дълго а Кенто и Текераки не знаеха какво да правят. В стаята бяха и други ученици.. но на Али не й пукаше - каквото ще да става! Аз няма да я оставя!
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 2:32 pm

След като доиде и чу това Зеин изгледа всички гадно и в ума си си рече,че нищо няма да му попречи да стане велик воин нито момичета нито нищо.Той си рече,че тази година тук няма да срещне никакво приятелство. Sad Единственото което можеше да направи е да седне и да гледа как всичките му мечти с Алекс се разбиват.Той направи гадна физиономия и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:08 pm

Не след дълго Текераки и Аки пристигнаха в болницата,носейки на ръце Кенто,който беше в безсъзнание...Аки плачеше...нима нейният най-добър приятел ще умре..неее няма да се случи това...я успокояваше Текераки....сестрата дойде...направи някаква магия...превърза крака на Кенто и го сложи на едно от леглата....Аки седеше до леглото и плачеше...Текераки я беше прегърнал и я успокояваше....
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:12 pm

Въпреки магията и всичко,което бяха направили,Кенто беше в безсъзнание!Кракът му беше горе-долу добре....но самият той беше в безсъзнание!Сестрата се учуди,защото той вече трябваше не само да се е събудил,но и да е доста по-добре!
-Какво става?;Попита Аки
-Ами объркана съм каза мед.сестрата!-Не знам защо се получи така сигурно е изгубил много кръв!Кажи ми колко кръв изгуби много ли?
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:18 pm

Хмм...ами доста кръв изгуби...цяла локва имаше около нас ;( притесни се Аки....в същия момент се чу кашляне..идваше от Кенто...но той все още беше в безсъзнание...Аки седна до него и го хвана за ръката..облегна глава на корема му и заплака...сълзите й не спираха...на мед.сестра и хрумна нещо и изтича нанякъде...
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:22 pm

Кенто продължаваше да лежи в безсъзнание!Дори на Аки и се стори,че е по-зле от преди малко...Тя плачеше и повтаряше:Заради мен...това трябваше да съм аз Sad След малко се върна сестрата:
-Така...това е преломен момент...кажи ми как се случи как пострада и какво ви нападна...ако е това,което си мисля...освен че е изгубил кръв...в това животно е можело да има и отрова!!!Кажи ми какво стана!
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:24 pm

Ами вървяхме си...и изведнъж някакво огромно животно изкочи и се опита да ме охапе...но Кенто застана пред мен за да ме защити...и животното го захапа за крака...не знам какво беше точно,защото беше мн тъмно,но определено беше ужасно голямо...аз направих магия и го убих..след това превързах раната на Кенто но той се влоши...кажете ми...ще се оправи ли ;( Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:30 pm

Сестрата се поогледа..но явно не можа да намери това,което търсеше...
-О боже няма го!!!
-Кое?:попита Аки
-Раната е била много тежка!НО е имало и нещо друго много силна отрова!!!Ако до половина час не намерим противоотрова...приятелят ви...може да не оцелее!
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:44 pm

Амм каква противоотрова трябва да се намери и къде може да се намери-попита Аки...сестрата се замисли...явно не знаеше отговора...Аки се притесни и отстъпи няколко крачки назад,но се блъсна в шкафа...от притеснение първо тя не забеляза че това е шкафа и му се извини...но после усазна че това не е човек.. Laughing в същото време от шкафа падна някакво пакетче...в него имаше нещо странно на прах..Аки се наведе и го взе...
Какво е това??-попита тя...
сестрата грабна пакетчето...
Ей момиче имаш късмет...това е противоотровата Smile
Аки не можеше да повярва...
сестрата направи някаква отвара от странното нещо и намаза с нея раната на Кенто...след няколко минути кенто започна да се съвзема...
Аки...Аки..тук ли си...-говореше тихо Кенто
Да тук съм миличкото ми братче(за нея той беше като братче..беше и бест френд)
отиде до Кенто и го гушна...
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:49 pm

-Аки...жив ли съм?
-Да,жие си и си добре...нали е добре?
-Ами щом е в съзнание да!:отговори сестрата,но ще има нужда от доста подкрепа за да се въстанови напълно!
Аки се позамисли..-Ами аз той може ли да се прибере в общата стая?
-Не,изключено!Но ако ти искаш можеш да останеш тук има няколко свободни легла!
-Аки,Аки ти добре ли си?:Попита Кенто разтревожено!
-Да,добре съм спокойно.
-Ще останеш ли тук тази нощ?:попита Кенто? -В смисъл имам нужда от най-добрата си приятелка!
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:52 pm

Разбирасе че ще остана...можеш да разчиташ на мен-усмихна се Аки
И наистина благодаря че ми спаси живота...но рискова своя Sad
Ноу Проблем сестричке - усмихна се Кенто Smile
хххихи-захили се Аки и седна до Кенто...
-Искаш ли да направя нещо за теб..освен че ще спа тук...все пак ми спаси живота...
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:54 pm

-Да всъщност искам!Искам следващия път когато ти кажа да влезем по-навътре в гората да ме спреш!!! Laughing И те започнаха бурен смях!
-Ок няма проблеми...наистина ме изплаши!
-Аки...аз ако ще ти създам пробллеми с Текераки...ако искаш недей да спиш тук!?
Ти решаваш.
Върнете се в началото Go down
lapii
ученик първа година
ученик първа година
lapii


Брой мнения : 242
Age : 32
Localisation : Пловдив
Registration date : 26.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:57 pm

Текераки ще ме разбере....най-добрия ми приятел си...спокойно...-усмихна се Аки
-добре сестричке...Smile аз мисля да си почина а и малко ми се спинка Smile
-Добре братче аз отивам в съседната стая...само там има свободни легла..но ако искаш може да спа тук на дивана ти кажи...
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 11:00 pm

-На дивана няма да спиш отивай в съседната стая.Аз ще се оправя спокойно всичко е наред нали вече сме тук!:Каза Кенто усмихнато.
-Ок отивам там ако имаш нужда от нещо само викни и аз съм долетяла Smile :Каза Аки засмяна.
-Е хлапе,хайде утре ще се видим,лека нощ и приятни сънища! Sleep
Върнете се в началото Go down
tekeraki
ученик първа година
ученик първа година
tekeraki


Брой мнения : 98
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 6:52 am

Беше рано сутринта и Текераки влезе тихо в болничното крило - вчера бе решил да остави Аки и Кенто - не му беше на него мястото тук - все пак Кенто не му беше пръв приятел...
Всички спяха още.
Текераки отиде до леглото където спеше Аки и нежно я целуна
-Добро утро принцесо. - усмихнай се той когато тя отвори очи
-Добро да е
-Как е приятелят ти? - зайнтересува се Текераки
-Ами...вчера го спасихме..но беше на помощ. Аз... благодаря ти че..
-Шшшт - не казвай нищо. - и той постави леко пръст на устните й. - Аз слизам долу - имам уговорка с Аш, ти остани тук щом трябва... после ще се видим - той я целуна лекичко но този път по бузката и излезе
Върнете се в началото Go down
ceco4800
ученик първа година
ученик първа година
ceco4800


Брой мнения : 164
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 7:31 am

Кенто се събуди,поогледа се и видя,че всички в тази стая спят...сети се за Аки тръгна да става за да я намерри...но не успя!Явно на този крак няма да стъпва още известно време!После,тъй като не му викаше защото шеше да събуди всички,тойсе отпусна и зачака някой да се събуди...пък и когато Аки се събудеше,тя щеше да дойде.
Върнете се в началото Go down
The Master
учител
учител
The Master


Брой мнения : 25
Registration date : 25.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 12:48 pm

В лекарското крило влезе Спайк...явно не за да си преподава уроците!Той беше доста разтревожен...поогледа се и попита:
-Има ли някой с прободна рана или ухапване?
-Да,аз господине!:Каза Кенто
-Боже,как....какво е станало?
-Ами някакво животно в гората ме нападна.
-В гората...сигурен ли си?
-Естествено!
-О слава на бога...значи не може да е бил Каруля!
-Какво е Каруля?:попита момчето смръщенно
-Ооо,няма значение,обърках се,няма значение!Хайде оправяй се бързо!:каза господинът и той се опита да се усмихне...въпреки,че стана като намръщване.
Спайк излезе от лекарското крило тичайки и продължи да скита из замъка разтревожен за нещо!
Върнете се в началото Go down
Zane
ученик първа година
ученик първа година
Zane


Брой мнения : 90
Registration date : 24.05.2007

Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 2:37 pm

Зеин чу какво е станало и отиде веднага в лекърското крило.
-Добре ли си Кенто.
-Може да се каже.
Зеин сащо чу и Спайк и за нещо на име Каруля.
Той реши да се поразтърси и да види какво е Каруля.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лекарското крило Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лекарското крило   Лекарското крило Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лекарското крило
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Doon master :: Из замъка-
Идете на: